Aktualny utwór

Tytuł

Artysta


CUPRA dostępna już w 14 salonach w Polsce

Napisane przez dnia 20 października 2020

Rośnie sieć polskich salonów dealerskich oferujących samochody marki CUPRA. Już od listopada potencjalni nabywcy będą mieli szansę umówić się na jazdę testową lub zamówić auto w 14 punktach w kraju.

Pojazdy będą eksponowane w specjalnych CUPRA cornerach – przestrzeniach odzwierciedlających stylistykę i wartości marki.

W salonach dealerskich oferujących samochody CUPRA, klienci będą mogli obejrzeć pojazdy na żywo, skonsultować się CUPRA Masterami – specjalistami dedykowanymi do obsługi marki – a także wybrać spomiędzy szerokiej oferty akcesoriów i gadżetów CUPRA, wyróżniających się rzemiosłem i wyrafinowanymi detalami.

– Ogromnie cieszy nas, że do sześciu pierwszych salonów dealerskich dołączają kolejne punkty. Bardzo zależy nam, aby każdy klient miał szansę w pełni doświadczyć wartości marki, odwiedzając CUPRA cornery – komentuje Tomasz Wróbel, dyrektor ds. rozwoju sieci dealerskiej CUPRA. – To jednak nie koniec ekspansji CUPRY w Polsce. Na początku przyszłego roku ruszy specjalny format dealerski, łączący pasję do emocjonujących samochodów ze światem motoryzacyjnego lifestyle’u – zapowiada.

Formentor już niebawem w Polsce
Jeszcze w październiku do polskich salonów trafi CUPRA Formentor – pierwszy model zaprojektowany specjalnie dla marki. Wersja w specjalnej, inauguracyjnej specyfikacji Veloz (hiszp. „szybki”), sygnowanej skrótem VZ, dostępna będzie w opcji leasingowej już za 1 130 złotych miesięcznie lub za 194 500 zł przy jednorazowej płatności. Formentor VZ wyposażony został w silnik 2.0 TSI o mocy 310 KM, automatyczną skrzynię 7-biegową oraz napęd 4Drive. Auto rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 4,9 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 250 km/h. Auto objęte jest 5-letnią gwarancją CUPRA.

Lista wszystkich salonów, w których od listopada będą działać CUPRA cornery, znajduje się poniżej:

Biacomex Białystok
Auto-Gazda Bielsko-Biała
Reiski Bydgoszcz
Plichta Gdańsk
Lellek Gliwice
Pro Moto Katowice
Dynamica Jawornik
Pol-Car Poznań/Suchy Las
Grupa Cichy Szczecin
Carsed Warszawa
Dynamica Warszawa
Euromotor Warszawa
Motorpol Wrocław
Świtoń-Paczkowski Zielona Góra