Wybór odpowiedniego samochodu dostawczego to decyzja, która często waży na efektywności codziennej pracy, kosztach eksploatacji, a nawet na możliwościach rozwoju biznesu. Jednym z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych modeli na rynku jest Volkswagen Crafter, a jego konkretna konfiguracja – L3H2 – budzi szczególne zainteresowanie ze względu na optymalne połączenie pojemności z funkcjonalnością. Ten artykuł ma za zadanie dostarczyć wyczerpujących i precyzyjnych informacji na temat wymiarów samochodu dostawczego Volkswagen Crafter w konfiguracji L3H2. Znajdziesz tu szczegółowe dane dotyczące wymiarów zewnętrznych, wewnętrznych przestrzeni ładunkowej oraz otworów drzwiowych, co pozwoli ocenić, czy pojazd spełnia Twoje specyficzne potrzeby transportowe, logistyczne lub adaptacyjne.
Kluczowe wymiary VW Crafter L3H2 w pigułce
- Długość całkowita wynosi 5986 mm, zapewniając równowagę między pojemnością a zwrotnością.
- Przestrzeń ładunkowa oferuje około 11,3 m³ do 14,4 m³ objętości, z długością podłogi około 3450 mm.
- Szerokość między nadkolami to 1380 mm, umożliwiając efektywny transport europalet.
- Wysokość wewnętrzna paki wynosząca około 1961 mm pozwala na komfortową pracę w pozycji wyprostowanej.
- Wysokość progu załadunku to około 570 mm, co ułatwia codzienne operacje załadunkowe.
VW Crafter L3H2 – wszystkie kluczowe wymiary w jednym miejscu
Volkswagen Crafter w wersji L3H2 to jeden z najczęściej wybieranych wariantów tego popularnego samochodu dostawczego. Jego uniwersalność wynika z przemyślanych wymiarów, które stanowią doskonały kompromis między dużą pojemnością ładunkową a wciąż akceptowalną zwrotnością, szczególnie ważną w miejskim środowisku. Poniżej przedstawiam kompleksową tabelę, która zbiera wszystkie kluczowe wymiary zewnętrzne i wewnętrzne, ułatwiając szybkie porównanie i ocenę, czy Crafter L3H2 sprosta Twoim wymaganiom.Tabela wymiarów dla niecierpliwych: Crafter L3H2 w liczbach
| Parametr | Wartość (L3H2) | Uwagi |
|---|---|---|
| Długość całkowita | 5986 mm | Kluczowa dla manewrowania i parkowania. |
| Szerokość bez lusterek | 2040 mm | Ważna przy przejazdach przez wąskie bramy i uliczki. |
| Wysokość całkowita | ok. 2355 mm | Może się nieznacznie różnić w zależności od napędu i DMC. |
| Rozstaw osi | 3640 mm | Wpływa na stabilność jazdy i komfort. |
| Długość podłogi przestrzeni ładunkowej | ok. 3450 mm | Maksymalna długość przewożonych przedmiotów. |
| Maksymalna szerokość przestrzeni ładunkowej | 1832 mm | Całkowita szerokość wewnątrz paki. |
| Szerokość między nadkolami | 1380 mm | Umożliwia transport europalet. |
| Wysokość wewnętrzna przestrzeni ładunkowej | ok. 1961 mm | Pozwala na pracę w pozycji wyprostowanej. |
| Objętość ładunkowa | ok. 11,3 m³ do 14,4 m³ | Zależna od konfiguracji i zabudowy. |
| Wysokość progu załadunku | ok. 570 mm | Wpływa na ergonomię załadunku. |
| Dopuszczalna Masa Całkowita (DMC) | 3000 kg, 3500 kg lub 5000 kg | Decyduje o ładowności i uprawnieniach. |
Analiza wymiarów zewnętrznych: Czy Crafter L3H2 zmieści się tam, gdzie planujesz?
Wymiary zewnętrzne pojazdu dostawczego są równie ważne, co jego pojemność. To one decydują o tym, czy auto będzie praktyczne w codziennym użytkowaniu, czy zmieści się w garażu, na parkingu podziemnym, czy swobodnie przejedzie przez wąskie uliczki. Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z kluczowych parametrów zewnętrznych Craftera L3H2.Długość całkowita (5986 mm) a zwrotność i parkowanie w warunkach miejskich
Długość całkowita wynosząca 5986 mm plasuje Craftera L3H2 w segmencie średnich samochodów dostawczych. Jest to długość, która z jednej strony zapewnia znaczną przestrzeń ładunkową, a z drugiej pozwala na stosunkowo komfortowe manewrowanie w warunkach miejskich. Oczywiście, nie będzie tak zwinny jak mniejsze vany, ale w porównaniu do dłuższych wersji (L4, L5), jego promień skrętu jest znacznie bardziej przyjazny. Parkowanie w zatłoczonych centrach miast czy na osiedlowych parkingach wymaga pewnej wprawy, ale jest jak najbardziej wykonalne. To właśnie ten kompromis sprawia, że L3H2 jest tak popularny wśród firm kurierskich i ekip serwisowych.
Szerokość z lusterkami i bez – kluczowy parametr na ciasnych drogach i parkingach
Szerokość Craftera L3H2 bez lusterek wynosi 2040 mm. Jest to istotny parametr, który należy wziąć pod uwagę, planując przejazdy przez wąskie bramy wjazdowe, tunele, czy ciasne ulice. Z lusterkami bocznymi pojazd będzie naturalnie szerszy, co dodatkowo zwiększa wyzwanie. Zawsze radzę, aby przed wjazdem w nieznane, ciasne miejsce, sprawdzić jego rzeczywistą szerokość. Na szczęście, nowoczesne systemy wspomagania parkowania i kamery cofania znacząco ułatwiają operowanie Crafterem w ograniczonej przestrzeni, minimalizując ryzyko uszkodzeń.
Wysokość H2 (ok. 2355 mm) – czy wjedziesz na parking podziemny lub do garażu?
Wysokość całkowita Craftera L3H2, wynosząca około 2355 mm, to parametr, który wymaga szczególnej uwagi. Jest to standardowa wysokość dla wersji H2, czyli ze średnim dachem. Ta wartość jest kluczowa przy planowaniu wjazdu na parkingi podziemne, do niektórych garaży, myjni automatycznych czy pod niższe wiadukty. Wiele parkingów podziemnych ma ograniczenie wysokości do 2,0 m lub 2,1 m, co oznacza, że Crafter L3H2 się tam nie zmieści. Zawsze należy sprawdzić oznaczenia wysokości przed wjazdem. Pamiętajmy, że podana wartość jest orientacyjna i może się nieznacznie różnić w zależności od konkretnej konfiguracji pojazdu, rodzaju zawieszenia czy nawet ciśnienia w oponach.
Rozstaw osi (3640 mm) a stabilność jazdy z ładunkiem
Rozstaw osi Craftera L3H2 to 3640 mm. Ten parametr ma fundamentalne znaczenie dla stabilności jazdy, szczególnie gdy pojazd jest obciążony. Długi rozstaw osi przyczynia się do lepszego rozłożenia masy ładunku, co przekłada się na większy komfort prowadzenia i bezpieczeństwo. Pojazd jest mniej podatny na kołysanie i zachowuje się bardziej przewidywalnie na drodze, nawet przy pełnym załadunku. Ma to również pozytywny wpływ na zdolność do holowania ciężkich przyczep, zapewniając stabilną platformę.
Co naprawdę pomieści przestrzeń ładunkowa L3H2? Dokładne wymiary paki
Serce każdego samochodu dostawczego to jego przestrzeń ładunkowa. W Crafterze L3H2 została ona zaprojektowana tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną kubaturę, oferując użytkownikom dużą elastyczność w transporcie różnorodnych towarów. Przyjrzyjmy się szczegółowo wymiarom wewnętrznym, które decydują o praktycznej użyteczności tego modelu.
Długość podłogi (ok. 3450 mm): Jakie najdłuższe przedmioty możesz przewieźć?
Długość podłogi przestrzeni ładunkowej wynosząca około 3450 mm to jeden z kluczowych atutów Craftera L3H2. Taka długość pozwala na transport wielu standardowych materiałów budowlanych, takich jak płyty gipsowo-kartonowe, rury o długości do 3 metrów, czy dłuższe elementy mebli. Jest to wystarczająca przestrzeń dla większości ekip remontowych, kurierów przewożących paczki o niestandardowych wymiarach, a także dla osób planujących zabudowę kamperową, gdzie każdy centymetr ma znaczenie dla aranżacji wnętrza.
Szerokość między nadkolami (1380 mm) – krytyczny wymiar dla transportu palet
Szerokość między nadkolami, wynosząca 1380 mm, jest niezwykle istotnym wymiarem dla każdego, kto planuje transport europalet. Standardowa europaleta ma wymiary 1200 mm x 800 mm. Dzięki szerokości 1380 mm, Crafter L3H2 bez problemu pomieści dwie europalety obok siebie, ułożone wzdłużnie (1200 mm) lub poprzecznie (800 mm), co jest kluczowe dla optymalnego wykorzystania przestrzeni i efektywności załadunku. To sprawia, że jest to pojazd idealny dla logistyki i dystrybucji.
Wysokość wewnętrzna (ok. 1961 mm): Czy możliwa jest praca w pozycji wyprostowanej?
Wysokość wewnętrzna przestrzeni ładunkowej, wynosząca około 1961 mm, to jeden z największych atutów wersji H2. Dla osoby o przeciętnym wzroście (około 170-185 cm) oznacza to możliwość swobodnego stania i poruszania się wewnątrz paki w pozycji wyprostowanej. To znacząco zwiększa komfort pracy, ułatwia organizację ładunku, a także sprawia, że pojazd jest atrakcyjny dla adaptacji na mobilne warsztaty czy kampery, gdzie swoboda ruchów jest priorytetem.
Pojemność w metrach sześciennych (m³) – ile faktycznie załadujesz?
Objętość ładunkowa Craftera L3H2 waha się od około 11,3 m³ do 14,4 m³. Ten zakres wynika z różnych konfiguracji pojazdu, na przykład obecności dodatkowych zabudów, izolacji czy wyposażenia. Wersja z wysokim dachem (H2) oferuje już znaczną kubaturę, która pozwala na transport dużej ilości towarów. Dla firm kurierskich oznacza to możliwość przewiezienia wielu paczek, dla ekip budowlanych – narzędzi i materiałów, a dla osób adaptujących pojazd – sporą przestrzeń do zagospodarowania na sypialnię, kuchnię czy łazienkę.
Dostęp do ładunku bez kompromisów? Sprawdzamy wymiary drzwi
Łatwość dostępu do przestrzeni ładunkowej jest równie ważna, co jej rozmiar. Odpowiednio szerokie i wysokie otwory drzwiowe znacząco przyspieszają proces załadunku i rozładunku, poprawiają ergonomię pracy i minimalizują ryzyko uszkodzeń towaru. Przyjrzyjmy się, jak Crafter L3H2 radzi sobie pod tym względem.
Szerokość i wysokość otwarcia drzwi bocznych przesuwnych
Drzwi boczne przesuwne w Crafterze L3H2, podobnie jak w większości dostawczych tej klasy, są zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Typowo, szerokość otworu drzwi bocznych wynosi około 1300 mm, a wysokość około 1800 mm. Takie wymiary pozwalają na swobodny załadunek europalet z boku, co jest nieocenione w ciasnych miejscach, gdzie nie ma możliwości otwarcia drzwi tylnych. Umożliwiają również łatwy dostęp do wnętrza pojazdu dla operatorów, co jest kluczowe w przypadku częstych dostaw.
Wymiary tylnych drzwi skrzydłowych – czy załadunek wózkiem widłowym będzie wygodny?
Tylne drzwi skrzydłowe Craftera L3H2 otwierają się zazwyczaj pod kątem 180, a często nawet 270 stopni, co zapewnia pełny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Typowa szerokość otworu tylnego to około 1560 mm, a wysokość około 1840 mm. Te wymiary są wystarczające, aby bez problemu załadować europalety za pomocą wózka widłowego. Szerokość pozwala na wprowadzenie palety wzdłużnie, a wysokość zapewnia, że nawet wyższe ładunki zmieszczą się bez problemu. To sprawia, że Crafter jest bardzo efektywny w operacjach magazynowych i logistycznych.
Wysokość progu załadunku – jak wpływa na ergonomię codziennej pracy?
Wysokość progu załadunku w Crafterze L3H2 wynosi około 570 mm. Jest to stosunkowo niska wartość, co jest dużą zaletą z punktu widzenia ergonomii pracy. Niskie położenie progu załadunku minimalizuje wysiłek potrzebny do podnoszenia i opuszczania ciężkich przedmiotów, co jest kluczowe dla firm kurierskich, budowlanych czy serwisowych, gdzie pracownicy często wykonują te czynności. Niższy próg oznacza mniejsze obciążenie dla kręgosłupa i większą efektywność, szczególnie przy częstym załadunku i rozładunku.
Wymiary L3H2 na tle innych wersji Craftera – kiedy warto wybrać inny rozmiar?
Volkswagen Crafter oferuje szeroką gamę konfiguracji długości (L1, L2, L3, L4, L5) i wysokości (H1, H2, H3) dachu, co pozwala na precyzyjne dopasowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb. Wersja L3H2 jest często postrzegana jako "złoty środek", ale w niektórych sytuacjach inne warianty mogą okazać się bardziej odpowiednie.
Crafter L3H2 vs L4H3: Porównanie pojemności i długości całkowitej
Porównując Craftera L3H2 z wersją L4H3, od razu zauważamy znaczące różnice w pojemności. L4 to dłuższa wersja, a H3 to najwyższy dach. Oznacza to znacznie większą przestrzeń ładunkową, często przekraczającą 16 m³. Taka konfiguracja jest idealna dla firm, które potrzebują maksymalnej pojemności, np. do transportu dużych objętościowo, ale lekkich towarów, lub do bardzo rozbudowanych adaptacji kamperowych. Jednak większa długość całkowita (ponad 6,8 metra) i wysokość (ponad 2,5 metra) sprawiają, że L4H3 jest znacznie mniej zwrotny i trudniejszy w parkowaniu, szczególnie w miastach. Jeśli więc pojemność jest absolutnym priorytetem, a manewrowość schodzi na dalszy plan, L4H3 może być lepszym wyborem.
Wersja z niższym dachem H1 lub wyższym H3 – dla kogo są te opcje?
Wersje Craftera z niższym dachem (H1) są przeznaczone dla użytkowników, którzy potrzebują pojazdu o mniejszej wysokości, na przykład do wjazdu na parkingi podziemne lub do garaży o ograniczonym prześwicie. H1 oferuje mniejszą pojemność, ale większą uniwersalność w dostępie do różnych miejsc. Z kolei wersja z najwyższym dachem (H3) to propozycja dla tych, którzy maksymalizują przestrzeń pionową. H3 jest idealne do przewozu wysokich ładunków lub dla adaptacji kamperowych, gdzie chcemy uzyskać pełnowymiarowe wnętrze z możliwością swobodnego poruszania się nawet wysokich osób. Warto jednak pamiętać, że H3 wiąże się z większym oporem powietrza, a co za tym idzie, potencjalnie wyższym zużyciem paliwa i trudnościami w przejeżdżaniu pod niskimi przeszkodami.
Wymiary to nie wszystko: DMC, napęd i ich wpływ na możliwości Craftera
Choć wymiary są kluczowe, to pełen obraz możliwości Craftera L3H2 uzyskujemy dopiero po uwzględnieniu innych istotnych parametrów technicznych. Dopuszczalna Masa Całkowita (DMC) oraz rodzaj napędu mają fundamentalne znaczenie dla funkcjonalności, ładowności i komfortu użytkowania pojazdu.
Jak Dopuszczalna Masa Całkowita (3.5t vs 5t) zmienia charakterystykę pojazdu?
Volkswagen Crafter L3H2 jest dostępny w różnych wariantach Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC), najczęściej są to 3000 kg, 3500 kg lub 5000 kg. Wybór odpowiedniego DMC ma ogromne znaczenie. Wersja 3500 kg jest najpopularniejsza, ponieważ pozwala na prowadzenie pojazdu z prawem jazdy kategorii B, a jednocześnie oferuje solidną ładowność. Warianty z DMC 5000 kg (5 ton) przeznaczone są dla transportu cięższych ładunków, ale wymagają już prawa jazdy kategorii C lub C1. Wyższe DMC wiąże się również z innymi przepisami dotyczącymi ruchu drogowego, takimi jak ograniczenia prędkości czy konieczność stosowania tachografu. Jak podają źródła, np. Autokatalog.pl, Crafter L3H2 występuje w różnych wariantach DMC, co świadczy o jego elastyczności.
Napęd na przód, tył czy 4Motion? Który wybrać do swoich potrzeb?
Crafter L3H2 oferuje trzy główne rodzaje napędu: na przednie koła (FWD), na tylne koła (RWD) oraz 4Motion (na wszystkie koła). Każdy z nich ma swoje zalety. Napęd FWD jest lżejszy, oferuje niższy próg załadunku i jest bardziej ekonomiczny w eksploatacji, doskonale sprawdzając się w transporcie miejskim. RWD (napęd na tylne koła) jest preferowany przy transporcie ciężkich ładunków, szczególnie gdy większość masy spoczywa na tylnej osi, oraz przy holowaniu przyczep, zapewniając lepszą trakcję. Z kolei napęd 4Motion to idealne rozwiązanie dla osób, które często poruszają się w trudnych warunkach terenowych, na placach budowy, w górach czy zimą. Zapewnia on maksymalną przyczepność i bezpieczeństwo, choć wiąże się z wyższym kosztem zakupu i eksploatacji.
Przeczytaj również: Volvo S40 wymiary - I vs II - którą generację wybrać?
Wymiary w praktyce: Idealny wybór dla kuriera, ekipy remontowej czy pod budowę kampera?
Wersja L3H2 Craftera jest często postrzegana jako optymalny kompromis dla szerokiego spektrum użytkowników. Dla firm kurierskich oferuje wystarczającą pojemność i długość do przewozu większości paczek, jednocześnie zachowując relatywną zwrotność w miejskim labiryncie. Ekipy budowlane i remontowe doceniają możliwość transportu długich materiałów, narzędzi oraz możliwość pracy w pozycji wyprostowanej w przestrzeni ładunkowej. Natomiast dla osób planujących adaptację na kampera, L3H2 to doskonała baza – zapewnia wystarczającą przestrzeń do stworzenia komfortowego wnętrza z kuchnią, sypialnią i łazienką, a jednocześnie jest mniej kłopotliwy w prowadzeniu niż najdłuższe wersje. To właśnie ta wszechstronność czyni go tak popularnym wyborem.
